Závod Rudolfovská 5-ka vyhrál s jistotou olympionik z Londýna 2012 Jan Kreisinger. Jak sám uvedl při rozhovoru v cíli s komentátorem Martinem Gazdou, závod byl pro něj jen dalším z tréninků v jeho nabité sportovní přípravě. Nelehkou pěti-kilometrovou trať zvládl ve skvělém čase 17:29 min! Druhé místo vybojoval zkušený triatlonista a několikanásobný Ironman Pavel Lácha v čase 21:24min. Pár vteřin za ním dorazil Milan Souček v čase 21:39 min. První žena, která proťala cílovou pásku v čase 26:55 min byla Martina Veselá. Druhou pozici v ženách obsadila Alena Sýkorová v čase 27:20 min a třetí doběhla Simona Tancerová v čase rovných 28:00 min.

Členové RESOLUTION TEAMu v závodu nestartovali, jelikož měli plné ruce práce s organizací. Veškeré naděje byly zaměřeny na jejich dva nejmladší členy Adama a Robina Tancera, kteří se postavili na start dětského závodu v kategorii D3. Běžely se tři okruhy na louce u školy. Jako první, se suverénním náskokem, doběhl Adam Tancer a Robin obsadil velice pěkné osmé místo!